Firma: tel. 660 242 627

OzonSekt to profesjonalna, prężnie rozwijająca się firma. Zwalczamy wszelkiego rodzaju szkodniki, prowadzimy związaną z tym dokumentację. Dezynfekujemy, odgrzybiamy i oczyszczamy powietrze za pomocą ozonu.

Ozon wytwarzamy metodą wyładowań koronowych stosowaną w najwyższej jakości generatorach. Urządzenia te doskonale sprawdzają się w małych pomieszczeniach typu mieszkanie czy samochód, ale również w magazynach, halach produkcyjnych, salach kinowych i wielu, wielu innych. 

Dzięki ozonowaniu całkowicie usuwamy ze wszystkich pomieszczeń drobnoustroje chorobotwórcze zagrażające naszemu zdrowiu (pleśń, grzyby i ich zarodniki, wirusy, bakterie, roztocza i inne alergeny itp.) oraz nieprzyjemne zapachy (papierosy, stęchlizna, po zalaniu, poprodukcyjne, odzwierzęce itp.).

Oferujemy także wszelkie usługi w zakresie zwalczania szkodników. Zajmujemy się: deratyzacją, dezynsekcją, dezynfekcją, fumigacją, przeprowadzamy audyt oraz walidację istniejących już systemów zabezpieczeń przed szkodnikami w Państwa zakładach. Cenimy sobie jakość oraz dbałość o środowisko, dlatego działania nasze opieramy na procedurach i instrukcjach zgodnych z wymogami systemów jakości HACCP/ GHP/ GMP funkcjonujących w Polsce i wymaganych przez Sanepid.

Gwarantujemy utylizację produktów zgodnie z ustawą o odpadach (Dz. U. nr 62 z 2001r. poz. 628 z późniejszymi zmianami).

Zapewniamy:

ścisłą współpracę i natychmiastowe reagowanie na uwagi Klienta,
pełen profesjonalizm wykonywanych działań,
trwałe rozwiązanie problemu,
indywidualne podejście do każdego Klienta,
stosowanie najlepszych środków,
konkurencyjne ceny usług.

Posiadamy wiedzę oraz  wszystkie wymagane zezwolenia na prowadzenie wyżej wymienionych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

CMS Web design - Tworzenie stron www